Movies
Ratings
445
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 2.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 1.0
The Fault in Our StarsRated ★ 1.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 1.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5