Movies
Ratings
423
Train to BusanRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
RockyRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
General's SonRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0