Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 2.5
FriendRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5