Movies
Ratings
35
3 IdiotsRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0