Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0