Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0