Series
Ratings
24
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 2.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0