Titles you rated
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 2.0
SplashRated ★ 2.0
The ExperimentRated ★ 3.0
From Beijing with LoveRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 2.0
Army of DarknessRated ★ 1.0
As Tears Go ByRated ★ 2.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0- Tales of the UnusualRated ★ 3.0
Winners & SinnersRated ★ 2.0
Tango & CashRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0