Movies
Ratings
126 HancockRated ★ 5.0 HancockRated ★ 5.0
 The RundownRated ★ 4.0 The RundownRated ★ 4.0
 Aachi and SsipakRated ★ 4.0 Aachi and SsipakRated ★ 4.0
 MudRated ★ 5.0 MudRated ★ 5.0
 Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0 Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
 Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0 Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
 The FlintstonesRated ★ 4.0 The FlintstonesRated ★ 4.0
 After EarthRated ★ 4.0 After EarthRated ★ 4.0
 GarfieldRated ★ 4.0 GarfieldRated ★ 4.0
 Green ChairRated ★ 4.0 Green ChairRated ★ 4.0
 Happy FeetRated ★ 4.0 Happy FeetRated ★ 4.0
 Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0 Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
 Underworld: AwakeningRated ★ 5.0 Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
 Ice AgeRated ★ 5.0 Ice AgeRated ★ 5.0
 Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0 Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
- Blade of the Phantom MasterRated ★ 5.0
 HauntersRated ★ 4.0 HauntersRated ★ 4.0
 I, FrankensteinRated ★ 5.0 I, FrankensteinRated ★ 5.0
 Shrek 2Rated ★ 4.0 Shrek 2Rated ★ 4.0
 A Cruel AttendanceRated ★ 4.0 A Cruel AttendanceRated ★ 4.0