Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0