Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.5