Movies
Ratings
176
The Green MileRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5