Movies
Ratings
55
Perfect GameRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.0
MossRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0