Titles you rated
RRRRated ★ 5.0
LifeRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0