Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
PenelopeRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5