Series
Ratings
85
A Korean OdysseyRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
All InRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0