Titles you rated
TRON: AresRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0