Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 2.0
The InternRated ★ 1.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
HushRated ★ 4.0