Movies
Ratings
132
Molly's GameRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0