Movies
Ratings
421
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.5
Bring It On AgainRated ★ 2.5
The PacifierRated ★ 3.0
ChaosRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 3.0
One Fine DayRated ★ 3.5
Taxi 4Rated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 2.5
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
Top StarRated ★ 3.0
Ice PrincessRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 5.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 4.0