Movies
Ratings
692
MisericordiaRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
BurningRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5