Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
Cunk on EarthRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0