Movies
Ratings
560
AquamanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5