Movies
Ratings
133
The Imitation GameRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5