Titles you rated
ThirstRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0