Titles you rated
Violet EvergardenRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5