Movies
Ratings
646
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
The Last SupperRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 2.5
The Addams FamilyRated ★ 3.0
Samaritan GirlRated ★ 2.5
ElfRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0