Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
God of WarRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5