Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Parrot Cries With Its BodyRated ★ 2.0
DownfallRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 3.5
KilimanjaroRated ★ 3.5
Birdcage InnRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Suddenly in the DarkRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.5