Titles you rated
Before MidnightRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
HellcatsRated ★ 1.0
CrankRated ★ 2.0
Nowhere to HideRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0