Movies
Ratings
1017
HimizuRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
CarsRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 1.5
HulkRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.5