Series
Ratings
34
Paradise RanchRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0