Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0