Titles you rated
TwentyRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 1.0
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.5
Self/lessRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5