Titles you rated
My GirlRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5