Series
Ratings
122
Hyper KnifeRated ★ 5.0
Dept. QRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
DerailmentRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Yakamoz S-245Rated ★ 3.5
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.5
The Alienist Season 1Rated ★ 3.0