Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
PicnicRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
QueerRated ★ 2.5
Desert of NamibiaRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0