Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0