Series
Ratings
440
Super BandRated ★ 5.0
Snowy RoadRated ★ 4.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 2.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 2.5- 짱구는 못말려 3Rated ★ 2.5
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 2.5
- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Dr. FrostRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
CircleRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 3.0
Hospital ShipRated ★ 2.5