Movies
Ratings
15
InceptionRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0