Movies
Ratings
266
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The WordsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
American Pie 2Rated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ShortbusRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0