Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5- Doctor KkaengRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5