Titles you rated
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 3.5
RiddickRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
PaulRated ★ 4.5
Green LanternRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.5
Over the HedgeRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.5
Chicken LittleRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5
War HorseRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.5