Movies
Ratings
129
The BoxtrollsRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
BabeRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
StreetDance 3DRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5