Movies
Ratings
210
Suicide SquadRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
True RomanceRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
KaliforniaRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5