Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0