Movies
Ratings
615
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Terrifier 3Rated ★ 2.5
Brain DamageRated ★ 4.0
Possession StreetRated ★ 1.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 4.5
Body BagsRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Daaaaaali!Rated ★ 3.0
Hundreds of BeaversRated ★ 4.0
Strange DarlingRated ★ 4.5
SteppenwolfRated ★ 4.0
A Conviction of MarriageRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0