Series
Ratings
36
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
High CookieRated ★ 2.5