Movies
Ratings
99
BlindRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.5
FuryRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 1.5