Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
RosebudRated ★ 1.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Sleeping with Other PeopleRated ★ 3.5
Suddenly SeventeenRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5